خريد دوربين مداربسته HD

واژه HD مخفف عبارت انگلیسی High Definition می باشد. دوربین مداربسته HD به دوربین مدار بسته ای گفته می شود که کیفیت تصویر مطلوبیدارد. این تکنولوژی هم در سیستم مدار بسته آنالوگ و هم در سیستم مداربسته IP قابل دسترسی است و در مقایسه با سیستم مداربسته استاندارد یاSD دارای تفاوت کیفیت زیادی است. دستگاه های مورد نیاز برای سیستممداربسته HD، شامل دوربین های مداربسته، دستگاه DVR و هشداردهنده ها هستند.

دوربین مدار بسته آنالوگ به مدت ۳۰سال است که به عنوان سیستم نظارتیساختمان ها کاربرد دارد. صنعت نظارتی مدرن به سمت دوربین های مداربسته IP کشیده شده است، ولی در این میان برخی از کاربرها هنوز ازدوربین مداربسته آنالوگ برای ساختمان خود استفاده می کنند. اگر شماکسی هستید که از دوربین مداربسته آنالوگ استفاده می کند و می خواهدتصاویری با کیفیت HD داشته باشد، باید دوربین های مداربسته آنالوگ باکیفیت HD را به کار بگیرید. در دوربین های مدار بسته آنالوگ معمولی براینشان دادن کیفیت تصویر از TVL استفاده می شود.

خريد دوربين مداربسته HD

در دوربین های مدار بسته آنالوگ با کیفیت HD ، رزولوشن تصویر با واحدپیکسل بیان می شود. بیشترین کیفیت تصویر HD که یک دوربین مدار بستهآنالوگ می تواند داشته باشد، ۲ مگا پیکسل است. مزیت دوربین مدار بستهآنالوگ با کیفیت HD در مقابل دوربین مدار بسته IP با کیفیت HD، در هزینهکمتر و تنظیمات آسان تر است. تکنولوژی HD-CVI ،HD-TVI و HD-AHD در دوربین مدار بسته HD وجود دارد که CVI برای شرکت داهوا و TVI برای شرکت هایک ویژن است.

خريد دوربين مداربسته HD

منبع: Faragostar

همچنین بخوانید:   انتخاب دوربین مداربسته صحیح

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0